Iata care sunt cei mai buni sportivi: Top 10 2018 la CSM REȘIȚA

Sport

Clasamentul celor mai buni sportivi ai clubului CSM Reșița pentru anul 2018 :

1. FRANȚ ANDREI – LUPTE

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018

LOCUL I FRANT ANDREI

CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018

LOCUL I FRANT ANDREI

2. MIHAILA NARCIS – ATLETISM

Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018 , 20 km marș seniori

LOC 2 MIHAILA NARCIS

Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..2018,20 km marș seniori

LOC 2 MIHAILA NARCIS

3. COCIORAN MARIUS – ATLETISM

Campionatul Național de 50 km marș, S;T.București 27.1..2018, 20 km marș seniori

LOC 2 COCIORAN MARIUS

Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018, 20 km marș seniori

LOC 3 COCIORAN MARIUS

Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..2018,20 km marș seniori

LOC 3 COCIORAN MARIUS

4. FILIP MARIAN – LUPTE

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018

LOCUL II FILIP MARIAN

CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018
LOCUL III FILIP MARIAN

CUPA ROMANIEI DE SENIORI CONSTANTA 28-30.11.2018

LOCUL II FILIP MARIAN

5. VLAD CARAS- LUPTE

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018

LOCUL III CARAS VLAD

CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018

LOCUL III CARAS VLAD

6. BABAIOANA ADAM – LUPTE

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018

LOCUL III BABAIOANA ADAM

7. RUSU MARIA- LUPTE

CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI U23 IASI 10-12.05.2018
LOCUL II -65KG RUSU MARIA

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI CAMPULUNG 14-17.06.2018
LOCUL II -65KG RUSU MARIA

CUPA ROMANIEI DE JUNIORI PUTNA 14-17.12.2018
Loc II Rusu Maria

8. DOGARU IONUT – ATLETISM

Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018 20 km marș seniori

LOC 2 TINERET DOGARU IONUT

Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..201820 km marș seniori

LOC 2 TINERET DOGARU IONUT

Campionatul Național de 50 km marș, S;T.București 27.1..2018, 20 km marș seniori

LOC 2 TINERET DOGARU IONUT

9. PASCA ROBERT – GIMNASTICA

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Ploiesti, 10-14 octombrie 2018

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Sol
LOC VII PAȘCA Robert

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Cal

LOC VII PAȘCA Robert

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Inele

LOC V PAȘCA Robert

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Sarituri

LOC VI PAȘCA Robert

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Paralele

LOC VI PAȘCA Robert

Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin individual compus

LOC V PAȘCA Robert

10. NITU SEBASTIAN – BOX

CAMPIONATUL NATIONAL JUNIORI PIATRA NEAMT 05-09.09.2018

LOCUL III NITU SEBASTIAN

Vă asigurăm de întreaga noastra considerație.
Cu stima,

Director
Rusalin Fîc

Comments

comments

Powered by Facebook Comments