Iata care sunt cei mai buni sportivi: Top 10 2018 la CSM REȘIȚA
Clasamentul celor mai buni sportivi ai clubului CSM Reșița pentru anul 2018 :
1. FRANȚ ANDREI – LUPTE
CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018
LOCUL I FRANT ANDREI
CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018
LOCUL I FRANT ANDREI
2. MIHAILA NARCIS – ATLETISM
Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018 , 20 km marș seniori
LOC 2 MIHAILA NARCIS
Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..2018,20 km marș seniori
LOC 2 MIHAILA NARCIS
3. COCIORAN MARIUS – ATLETISM
Campionatul Național de 50 km marș, S;T.București 27.1..2018, 20 km marș seniori
LOC 2 COCIORAN MARIUS
Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018, 20 km marș seniori
LOC 3 COCIORAN MARIUS
Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..2018,20 km marș seniori
LOC 3 COCIORAN MARIUS
4. FILIP MARIAN – LUPTE
CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018
LOCUL II FILIP MARIAN
CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018
LOCUL III FILIP MARIAN
CUPA ROMANIEI DE SENIORI CONSTANTA 28-30.11.2018
LOCUL II FILIP MARIAN
5. VLAD CARAS- LUPTE
CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018
LOCUL III CARAS VLAD
CAMPIONATUL NATIONAL DE LUPTE PE PLAJA CONSTANTA 23.08-03.09.2018
LOCUL III CARAS VLAD
6. BABAIOANA ADAM – LUPTE
CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI RESITA 13-15.07.2018
LOCUL III BABAIOANA ADAM
7. RUSU MARIA- LUPTE
CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI U23 IASI 10-12.05.2018
LOCUL II -65KG RUSU MARIA
CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI CAMPULUNG 14-17.06.2018
LOCUL II -65KG RUSU MARIA
CUPA ROMANIEI DE JUNIORI PUTNA 14-17.12.2018
Loc II Rusu Maria
8. DOGARU IONUT – ATLETISM
Campionatul Național de iarnă, în probele de marș Alba Iulia 25.03.2018 20 km marș seniori
LOC 2 TINERET DOGARU IONUT
Campionatul Național de 20 km marș, S;T;J1Pitești 10.06..201820 km marș seniori
LOC 2 TINERET DOGARU IONUT
Campionatul Național de 50 km marș, S;T.București 27.1..2018, 20 km marș seniori
LOC 2 TINERET DOGARU IONUT
9. PASCA ROBERT – GIMNASTICA
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Ploiesti, 10-14 octombrie 2018
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Sol
LOC VII PAȘCA Robert
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Cal
LOC VII PAȘCA Robert
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Inele
LOC V PAȘCA Robert
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Sarituri
LOC VI PAȘCA Robert
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin Finala la Paralele
LOC VI PAȘCA Robert
Campionatul National Individual Open si Campionatul National al Reprezentativelor de Club Masculin si Feminin individual compus
LOC V PAȘCA Robert
10. NITU SEBASTIAN – BOX
CAMPIONATUL NATIONAL JUNIORI PIATRA NEAMT 05-09.09.2018
LOCUL III NITU SEBASTIAN
Vă asigurăm de întreaga noastra considerație.
Cu stima,
Director
Rusalin Fîc