Ioan Dragomir propus de PSD pentru funcția de prefect al județului

Ioan Dragomir, fostul director regional al Directiei Generale Regionale a Finantelor Publice Timisoara, a fost nominalizat de către organizația PSD Caraș-Severin pentru funcția de prefect al județului.

După două mandate la conducerea Direcției Generele Regionale a Finanțelor Publice Timișoara, în 2019, Ioan Dragomir aproape a fost scos forțat la pensie. Au urmat o serie de procese intentate de acesta ANAF-ului câștigate cu brio.

Citeste si

Primarul din Domașnea a trecut la evaluarea pagubelor și a dat declarații la Poliție

Primarul Ilie Mănescu , spune că 82 de ferestre şi uşi cu geam de sticlă …