Poezie cu parfum de Nichita Stănescu pentru ’’cele mai frumoase ca umbra unei idei

Poezie cu parfum de Nichita Stănescu pentru ’’cele mai frumoase ca umbra unei idei

Organizația Femeilor Liberale CS a organizat pe 31 martie de la ora 17:30 un eveniment dedicat nașterii poetului Nichita Stănescu!
Aura poetului, care a iubit și a cântat femeia în versurile sale, a reunit doamnele și domnișoarele liberale într-o manifestare ce a îmbinat emoția, frumosul și capacitatea femeilor de a se reinventa.
Cu acest prilej, invitata specială ale serii a fost antreprenoarea Monica Nechita care, a îmbinat lirismul cu pragmatismul.
”Evenimentul a fost dedicat atât femeilor liberale din OFL, cât și tuturor celor interesate, fiind o oportunitate de a învăța cum să te îngrijești cu produse de top, garantate calitativ, și cum să transformi această pasiune într-un business de succes, toate acestea sub amprenta lirismului stănescian”, precizează Delia Elena Tulea, Președintele OFL Valea-Bistrei.

Citeste si

Ștrandul Termal Ring din Oravița – locul unde natura a ascuns un izvor de sănătate VIDEO

Sunt locuri pe care le descoperi întâmplător și pe care nu le mai uiți niciodată. …