Rotaryenii din Reşita s-au alăturat campaniei naţionale Rotary plantează şi au participat, alături de pompieri din cadrul Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Semenic, la o campanie de plantare de arbori pe raza Ocolului Silvic Bocşa Montana. Voluntarii din cadrul Rotary Reşita, cărora li s-au alăturat şi pompieri de la ISU …
Citeste mai mult
Info CS