Șefa secției Boli Infecțioase a Spitalului Județean de Urgență din Reșița a transmis conducerii spitalului că ar exista o suspiciune de hantavirus! Un bărbat de aproximativ 45 de ani, pompier, s-a prezentat acum două zile la UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență din Reșița acuzând o stare de rău …
Citeste mai mult
Info CS