Primăria Municipiului Reşiţa multumește școlilor care au răspuns solicitării primarului de a participa voluntar la Campania de curățenie. Acțiunea comună a constat în curățenie și igienizare în jurul Reșiței pe toate intrările principale. 250 de elevi, 50 de cadrele didactice si reprezentanți ai municipalității au adunat 400 de saci de …
Citeste mai mult
Info CS