Un tânăr de 18 ani este cercetat de polițiștii din Oravița pentru că ar fi sustras un telefon mobil, ulterior cerând bani pentru restituirea lui. Cel în cauză a fost surprins în flagrant delict de polițiști, în timp ce primea bani de la persoana vătămată. Luni, 13 noiembrie a.c., poliţiştii …
Citeste mai mult
Info CS