Accident de circulație cu mașină înfiptă în stâlp în zona Henn

Un accident de circulație a avut loc în această dimineață pe Bulevardul Revoluției din Decembrie în zona Henn, imediat după curba de la Centrul de recoltare a sângelui. Din fericire, nu sunt victime umane, accidentul soldându-se doar cu pagube materiale.

Mai exact, un autoturism venea dinspre Hotel Rogge – probabil cu mare viteză deoarece la curba spre Universitate, șoferul a pierdut controlul volanului, nu a mai putut redresa mașina și s-a oprit în stlpul de iluminat public.

Polițiștii sosiți la fața locului au făcut măsurătorile necesare pentru a stabili cum s-a petrecut accidentul. Șoferul a fost testat pentru consumul de alcool și alte substanțe.

Vom reveni cu amănunte.

Citeste si

Pagube de aproape 100.000 de euro la Primăria Domașnea VIDEO

Câte-o dată, rămâi uimit de ce poate face un om, ce gânduri se pot naște …