Bucuria victoriei și la Reșița – cam slabut, dar sincer! Bucurie după meci, reșițenii au făcut ture cu autoturismele pe străzile orașului. Ploaia i-a oprit pe cei mai mulți în case, dar doi puștani nu s-au lăsat speriați de ploaie și au ieșit să-și exprime bucuria victoriei echipei României. La un m,oment dat, lor li s-a alăturat și …Spiderman care așa cum era de așteptat, peste costumul de om păianjen, purta tricolorul galeriei României.
Info CS