Multe mame din Reșița aleg să nască la Timișoara, crezând că acolo vor găsi condiții mai bune în Maternitate. De fapt tinerele nu știu ce pierd, pentru că, atât Maternitatea cât și Secția de Neonatologie, au fost reamenajate și modernizate cu bani de la Guvern. Atât saloanele cât și holurile …
Citeste mai mult
Info CS