Asta a pățit un turist din Timișoara ce a venit pe Muntele Mic pentru a schia și pentru distracție. Numai că, din cauza neatenției, a căzut și a ajuns la ,,urgențe” la Spitalulul Municipal din Caransebeș. Din păcate, cu o fractură urâtă la picior. Accidentul s-a petrecut sâmbătă pe pârtia …
Citeste mai mult
Info CS