Află cine rămâne fără energie electrică în următoarele zile din cauza întreruperilor programate

Rețele Electrice Banat a redus pe cât posibil numărul întreruperilor programate pentru buna administrare și funcționare a rețelei de distribuție a energiei electrice, pentru a minimiza disconfortul clienților. Lucrările au fost reduse la cele care sunt necesare. Regretăm neplăcerile resimțite de clienți în cazurile în care aceste lucrări, efectuate pentru a preveni eventuale probleme în alimentare, perturbă temporar activitățile acestora.

 

Următoarele întreruperi se vor realiza pentru a asigura capacitatea rețelei de a funcționa și alimenta clienții în bune condiții.

 

judetul Caraş-Severin
Ziua / Data
Localitatea, strada afectata Orar
Joi , 23 Mai 2024
Plugova 08:00 – 16:00
Plugova, agentii economici urmatori:UCIN Com,Biserica Ortodoxa,Scoala Plugova,Cristescu Zaharia AF,Podul de Piatra,PP Pepsila,Orange,Stolojescu Forest 08:00 – 16:00
Moldova Noua, agentii economici:Tanas Stefania II,Frank Nova,MCY Diamond Boxeur,Mita Cristian II,Auditcont Exal,Mamin Prod,Garoafa, Stoleru Olga II,Iasmig-82 Com,Pastel Farmvet,Carabas Adrian,Empress Prod,Hanganu Exchange,Goanta Maria PFA,Aelenei Lacramioara II,TG Mihfanya Com,Io Ana Com,Szocs Maria PFA,Stroia Plinius,Olivera Liliana, Biovet-Draghi Prest,Ranga Mihaela II,Nesto Construct 09:00 – 13:00
Moldova Noua, zona Piata Agroalimentara, bloc.7,8,9,10,34,35 09:00 – 13:00
Poienile Boinei 09:00 – 15:00
Marila-Blocuri,Spital 09:00 – 17:00
Oravita, str.Mihai Eminescu,Ciclovei,Damaschin Bojinca,IJ Politie 09:00 – 17:00
Bautar Inferior,Vama Marga 09:00 – 17:00
Resita, aleea Molizilor,Pomostului,A.I.Cuza,Zadei 10:00 – 15:00
Resita, agentii economici:From Kitty,CN Loteria Romana,VTGO Survive Taxi OK,Sigafirst,Deni&Izzabela,AGR Gaman Rebel 10:00 – 15:00
Moldova Noua, zona Pepco,bl.4,5,Pepco Retail 11:00 – 17:00
Vineri , 24 Mai 2024
Moldova Noua, zona Sera,bl.47,48,49,50,120 08:00 – 12:00
Moldova Noua, agentii economici:River Bend Laundry&Cleaning,Gradinita Sf.Stelian,Sera Primarie,Scoala Generala I-IV 08:00 – 12:00
Stancilova de Jos 09:00 – 15:00
Baile Herculane, agentii economici:Ciopec Dorel II 09:00 – 17:00
Izgar 09:00 – 17:00
Izgar, agentii economici:Biserica Crestina Betel,Foale Ion&Sorin II,Parohia Ortodoxa,Scoala Gimnaziala,Telekom 09:00 – 17:00
Resita, Calea Caransebesului km.5-7 09:00 – 17:00
Baile Herculane str.Valea Cernei 09:00 – 17:00
Sâmbătă , 25 Mai 2024
Oravita, str.Mihai Eminescu,Ciclovei,Damaschin Bojinca,IJ Politie 09:00 – 17:00

 

 

Luni , 27 Mai 2024
Cornea 09:00 – 15:00
Moldova Noua, str.Uzinei,D&H Interactiv Forte,Empress Prod 09:00 – 16:00
Dognecea 09:00 – 17:00
Dognecea, agentii economici:Centrul de zi Casa Noastra,Fundatia Sancta Maria Hilfe,Valdor&Paula 09:00 – 17:00
Moldova Noua, agentii economici:Tribunalul CS,Parchetul de pe langa Tribunal,Primarie,Auto Alex,CM Dr.Vizitiu,Tropis,UDSCR 11:00 – 16:00
Moldova Noua, str.1 Decembrie 1918,Banatului,N.Balcescu,Primaverii,9 Mai,8 Martie 11:00 – 16:00
Marţi , 28 Mai 2024
Moldova Noua, Moldova Noua zona Centru Civic,bloc 1-15 09:00 – 16:00
Moldova Noua, agentii economici:Imperial CM,Vantage Towers,Torma Forest,Lidl Discount 09:00 – 16:00
Iablanita 09:00 – 17:00
Ghertenis, agentii economici:Adry&Laris&Denis,Biserica Baptista Emanuel Bom Boros Family,La Copilu Best Market,Parohia Ortodoxa Romana, Scoala Generala I-VIII 09:00 – 17:00
Iablanita, agentii economici:Scoala Generala I-VIII,Biserica Baptista, Peica Lati,CN Cai Ferate CFR,Dafy 2003,Niozis-Zef Company,Wola Magdalena IF,Vantage Towers,Asociatia Poarta Almajului,Biserica Ortodoxa,Elvetta Hungary,Telekom,Agromec,Comunitatea Cultului Crestin,Orange,LKV Cristian Tunea,SN Radiocomunicatii,AF Ionescu Petru,CNAIR,IT Politie Frontiera,Yul Force Group,RCS&RDS,Tim-Ios, Nestea Indirect 09:00 – 17:00
Resita Calea Caransebesului,Sarah Nicole Holding 09:00 – 17:00
Bania 09:00 – 17:00
Ghertenis 09:00 – 17:00
Resita, agentii economici:Directia Sanitar Veterinara,Brings Heat Inc,New Line,SC Mestesugareasca,Autoservice Calea Timisorii nr.17 14:00 – 17:00
Resita, Calea Timisorii 14:00 – 17:00
Miercuri, 29 Mai 2024
Rachita de Sus 09:00 – 15:00
Rusca Teregova-Hidroelectrica 09:00 – 17:00
Oravita, agentii economici:Stefan si Maria,AGDepot,Aquacaras,Strand Termal 09:00 – 17:00
Caransebes, agentii economici:D&D Politec,Pensiunea Sansa 09:00 – 17:00
Brosteni 09:00 – 17:00
Cornereva sat Costis 09:00 – 17:00
Joi , 30 Mai 2024
Lapusnicel 09:00 – 15:00
Coronini, agentii economici:RCS&RDS,Telekom,Pompe Apa,IT Politie Frontiera 09:00 – 16:00
Coronini,Sfanta Elena 09:00 – 16:00
Cornereva sat Costis 09:00 – 17:00
Iablanita, agentii economici:Scoala Generala I-VIII,Biserica Baptista, Peica Lati,CN Cai Ferate CFR,Dafy 2003,Niozis-Zef Company,Wola Magdalena IF,Vantage Towers,Asociatia Poarta Almajului,Biserica Ortodoxa,Elvetta Hungary,Telekom,Agromec,Comunitatea Cultului Crestin,Orange,LKV Cristian Tunea,SN Radiocomunicatii,AF Ionescu Petru,CNAIR,IT Politie Frontiera,Yul Force Group,RCS&RDS,Tim-Ios, Nestea Indirect 09:00 – 17:00
Iablanita 09:00 – 17:00
Naidas 09:00 – 17:00
Ghertenis 09:00 – 17:00
Ghertenis, agentii economici:Adry&Laris&Denis,Biserica Baptista Emanuel Bom Boros Family,La Copilu Best Market,Parohia Ortodoxa Romana, Scoala Generala I-VIII 09:00 – 17:00
Vineri , 31 Mai 2024
Pirvova 09:00 – 15:00
Valea Bolvasnita 09:00 – 17:00
Valea Bolvasnita, agentii economici:Camin Cultural,Statie Epurare,Statie Pompare,Brancu Liana,Cooperativa de Consum,Parohia Ortodoxa Romana, La Adi Soca,Orange,Gry Sidina Concept,Biserica Cultului Crestin,Ivana Costel II,Scoala Valea Bolvasnita 09:00 – 17:00
Voislova,Marga,Bautar Inferior,Vama Marga,Bautar Superior,Cornisor,Bucova 09:00 – 17:00
Ghertenis 09:00 – 17:00
Ghertenis, agentii economici:Adry&Laris&Denis,Biserica Baptista Emanuel Bom Boros Family,La Copilu Best Market,Parohia Ortodoxa Romana, Scoala Generala I-VIII 09:00 – 17:00

 

Comentarii

comentarii