Întreruperi programate de curent electric în județul Caraș Severin

E-Distribuţie Banat a redus pe cât posibil numărul întreruperilor programate pentru buna administrare și funcționare a rețelei de distribuție a energiei electrice, pentru a minimiza disconfortul clienților. Lucrările au fost reduse la cele care sunt necesare Regretăm neplăcerile resimțite de clienți în cazurile în care aceste lucrări, efectuate pentru a preveni eventuale probleme în alimentare, perturbă temporar activitățile acestora.

Următoarele întreruperi se vor realiza pentru a asigura capacitatea rețelei de a funcționa și alimenta clienții în bune. condiții.

 
Luni, 14 Februarie 2022

Cornereva, sat Costiş 09:00 – 15:00 Coronini, agenţii economici următori: Primărie, Buriman Ana II, Brundean Câtă Florina II, Danubio Biarox, Universitatea Babeş Bolyai, IT Poliţie Frontiera 09:00 – 17:00 Moldova Veche, str. Unirii, Orsovei 09:00 – 17:00 Moldova Veche, agenţii economici următori: Danubius Self Wash, Sasco, Simici Ilie AF, Sporea Com, Super Stell Design, Stoiacom, Andree&Dayee&D, Aquacaras, Loli Servtrans, Silident 09:00 – 17:00 Domaşnea 09:00 – 17:00 Coronini 09:00 – 17:00 Ocna de Fier, agenţii economici următori: Biserica Ortodoxă Romana, Cabinet Avocat Karban R.Richard, CM Dr. Comlosan Daniela Simona, Cave Prep, Companya LSK, IJ Poliţie, Primărie, Mihaela şi Victor, Aur’a Mineral Water, Stejarul SA, Protege-Parol, Şcoală cu clasele I-VIII, Sibii Prest AF, SN Radiocomunicaţii, Telekom 09:00 – 17:00 Ocna De Fier, Dognecea 09:00 – 17:00 Dognecea, agenţii economici următori: Alexandru AF Alexandra, Biserica Creştină Baptistă, Biserica Penticostală, CM Dr. Stănescu S.Dumitru, Centrul de Zi Casa Noastră, CLR-Denis Montaj, CN Poşta Română, Primărie, DG Dagmar Universal, Dumitru Petru II, Forsined For, Forumul Democrat German, Fundaţia Sancta Maria Hilfe, Gruia Nataşa II, Manda Andrei şi Andreea Leo AF, Parohia Ortodoxă Romana, Cioata SRL, Collini Com, SN Radiocomunicaţii, Telekom, Ţică Bălţean, Valdor &Paula 09:00 – 17:00 Cornereva, agenţii economici următori: Primărie, Şcoală, Centru Informare Turistică, Cabinet Medical Centru Permanenta, Balcan Hidroenergy-MHC, Orange Releu Sub Crâng, Orange Releu Cozia, SN radiocomunicaţii Releu Lunca Florii, Scoala Gruni, Scoala Dolina, Scoala Zanogi, Cristescu Ioana Kim ÎI, Sfetcu Ion II, Spark Oil Staţie, SN Radiocomunicaţii Releu Zbeg 11:30 – 16:00 Cornereva, Zona sat, Valea Ramna, Valea Ohaba, Costiş, Borugi 11:30 – 16:00

Marţi, 15 Februarie 2022

Valea Bolvasnita-salase 09:00 – 15:00 Reşita, str. Timisoarei (p), Aleea Gugu (p), Calea Caransebesului km.5, km.8, Poneasca (p) 09:00 – 17:00 Teregova sălaşe zona Criva 09:00 – 17:00 Globurau 09:00 – 17:00 Berzovia, str. Aurel Vlaicu, Berzovia, Timişorii, T.Vladimirescu 09:30 – 12:30 Berzovia, agenţii economici următori: Administraţia Bazinala de Apă, AgroYield Fărm Alfa, Asize Aş, Băeşu Leonida Carla II, Balsam-Farm Plus, Biserica Creştină Baptistă, Biserica Ortodoxă Romana, Biserica Penticostală, Biserica Romano-Catolică, C+C SĂ, CM Dr. Monea V.Marius, CEC Bank, Collini, CN Poşta Română, Primărie, Dan&Camelia, Foţi&Ghero, GN Giani-Pan, Orange, Hattrick Bet, Olg-Agrol Prodcom, RC-CF Trans Braşov, Riana Bulgar, Rodbun Grup, Rompetrol Downstream, Kornnutrim, Collini, Simon Prodcom, Todexim, Jidovis, Schreiber Adion, Şcoală cu clasele I-VIII, Şest Petru II, SN Consum-Coop, Telekom, Topcorn I.Agricolă, RCS&RDS, Tău P.Nicolae CM Veterinar 09:30 – 12:30 Bocşa, str. Carpaţi, Sadovei 09:30 – 12:30

Miercuri, 16 Februarie 2022

Doman (p) 09:00 – 11:00 Cornereva, sat Costiş 09:00 – 15:00 Domaşnea 09:00 – 17:00 Rusca Montana, Gatere între Voislova şi Rusca Montana 10:00 – 13:00

Joi, 17 Februarie 2022

Valea Bolvasnita-salase 09:00 – 15:00 Coronini 09:00 – 17:00 Bănia 09:00 – 17:00 Domaşnea 09:00 – 17:00 Buchin, Prisian 09:00 – 17:00 Coronini, agenţii economici următori: Primărie, Buriman Ana II, Brundean Câtă Florina II, Danubio Biarox, Universitatea Babeş Bolyai, IT Poliţie Frontiera 09:00 – 17:00

Vineri, 18 Februarie 2022

Cornereva, sat Costiş 09:00 – 15:00 Berzasca, agenţii economici următori: Primărie, RNP Romsilva, Imperial Com, Charly, Valeriană, Rehac R.Rudolpf PFA, Costel şi Nicoleta, Pestean Ana Maria Laura II, Craiovan Silvia PFA, Telekom, Farmaceutica Arcatim, CN Poşta Română, CNAIR Drumuri Berzasca 09:00 – 17:00 Bănia 09:00 – 17:00 Brebu Nou, agenţii economici următori: Primărie, Ion Bosioc Hotel, Jula Dan Cristian Motel, CSR Baraj, Fundaţia Panczel Zoltan, Orange, Direcţia Silvică, X-Tec SRL 09:00 – 17:00 Brebu Nou, Garână 09:00 – 17:00 Garână, agenţii economici următori: Heimatstub’Zu Wolfsberg, WWG Sus în Sat, WGP Al Investment, City Craft United, Liber Agrimex, Asta SRL, WAWI-Florin, Lupo Touring 09:00 – 17:00 Berzasca 09:00 – 17:00 Bănia, agenţii economici următori: Primărie, Şcoală, Dispensar, Poliţie 09:00 – 17:00

Comentarii

comentarii

One thought on “Întreruperi programate de curent electric în județul Caraș Severin

Comentariile sunt închise.