Primarul Dumitru Costel Ursu, vă urează: ,,La mulţi ani cu sănătate”

„La mulţi ani cu sănătate. Domnul să vă dea de toate. Poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc.”

Consiliul Local si Primarul Oraviței
Dumitru Costel Ursu

Citeste si

Vinerea Neagră Din Postul Paștelui. Tradiții, Ce Spun Bătrânii?! VIDEO

VINEREA MARE sau VINEREA PATIMILOR. Tradiţii, obiceiuri şi superstiţii de VINEREA MARE. În Banat, aceasta …